Czy da się odzyskać skasowane smsy?

To prawda, że sms-y możemy stracić w różny sposób. Możemy je skasować, telefon może zostać zalany lub stłuczony. Dane w telefonie tracimy również przy powrocie do ustawień fabrycznych. Co należy zrobić, chcąc odzyskać dane? Z całą pewnością zwrócić się z naszym telefonem do specjalistycznej firmy, która świadczy tego rodzaju usługi. Działanie na własną rękę może pogorszyć sprawę.

 

Najpierw analiza możliwości odzyskania danych

 

W pierwszej kolejności usługa odzyskiwanie sms w Poznaniu opiera się na analizie. Takiej nie jesteśmy w stanie wykonać na własną rękę, pomimo tego że na łamach stron internetowych znajdziemy dość szeroki wybór programów do odzyskiwania danych oraz do takiej właśnie analizy. Należy pamiętać, że nie każdy model telefonu pozwala na wydostanie danych z pamięci w sposób bezinwazyjny.

 

Metoda CHIP-OFF – na czym polega?

 

Specjaliści od usługi odzyskiwania danych sms w Poznaniu mają styczność z wieloma przypadkami utraty danych w telefonach komórkowych. Powodów takiej sytuacji jest, jak wiadomo wiele i warto wiedzieć, że nie w każdym przypadku przywrócenie danych będzie możliwe. Istnieje jednak specjalistyczna metoda CHIP-OFF o wysokiej skuteczności, która przywraca dane nawet po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych. 15% sukcesu w takich przypadkach to wynik wręcz doskonały, na który warto zwrócić uwagę.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Darek pisze:

    Dobrze, że nie miałem takich problemów 🙂 Ale na przyszłość dobrze wiedzieć to i owo.

  2. Tomasz pisze:

    Po powrocie do ustawień fabrycznych? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *