Upadek telefonu. Co z danymi?

Po upadku telefonu może zdarzyć się, że nie będziemy mieli już do niego dostępu. Stłuczony wyświetlacz to główne ograniczenie. Nie każdy upadek je powoduje. Niemniej jednak warto wiedzieć, że działanie na własną rękę może spowodować więcej strat niż sam upadek. Co robić? Podpowiadamy.

 

Skuteczne usługi odzyskiwania danych

 

W przypadku każdego telefonu, a dokładniej systemu, na którym pracuje specjalistyczna firma od odzyskiwania danych z telefonu komórkowego w Poznaniu jest w stanie pomóc. Najważniejsze to fakt, by dane nie zostały nadpisane przez któryś z programów, z którego skorzystamy w momencie paniki lub zacznie działać w jeszcze inny sposób niezgodny z prawidłowymi.

 

Uszkodzony ekran dotykowy

 

Istnieje wiele technik, dzięki którym możliwe jest odzyskanie danych z telefonu, w którym został zniszczony ekran dotykowy. Należy mieć na uwadze, że najbezpieczniejszym z kroków, jakie podejmiemy w takiej sytuacji jest skorzystanie z usługi odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych w Poznaniu świadczona przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników.

Zalany telefon. Co z danymi?

 

Specjaliści w przypadku zalania telefonu dzięki specjalnym metodom oceniają, czy dane są możliwe do przywrócenia. Zalanie telefonu to poważne uszkodzenie. Należy mieć na uwadze to, że telefon po zalaniu traci gwarancję. W takim wypadku najczęściej dochodzi do uszkodzenia pamięci NAND. Skuteczność odzyskania danych waha się tu w przedziale 40-60%.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Ilona pisze:

    Mój niestety po zalaniu nie dało się reanimować. A dane szczątkowo przywrócone.

  2. Kaja pisze:

    Na szczęście u mnie się udało 😀 Firmę polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *